Bemutatkozunk

Küldetésünk. Elérhetőségeink. Uacute;j Albumok a Galériában! Oacute;VODÁNK TÖRTÉNETE. Központi óvoda. 1945 július 15-én. Kezdi meg működését az időszakos napköziotthon a jelenlegi Diófasor utcában, mely először csak délig üzemelt 20-25 gyermekkel. 1956 november 3-tól. Aacute;llandó napköziotthonos óvoda lett. Próbálkoztak először napközi otthonos óvoda létesítésével felső-Nyáregyházán. Indult be 20 gyermekkel, a Leiden Károly kastélyban. Központi óvodát. 1999 szeptember 1-én. Október 23-án. Megszün.

OVERVIEW

The web site ovoda.nyaregyhaza.hu presently has a traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have analyzed zero pages inside the web site ovoda.nyaregyhaza.hu and found two websites referencing ovoda.nyaregyhaza.hu.

OVODA.NYAREGYHAZA.HU TRAFFIC

The web site ovoda.nyaregyhaza.hu is seeing fluctuating quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for ovoda.nyaregyhaza.hu

Traffic ranking (by month) for ovoda.nyaregyhaza.hu

Traffic ranking by day of the week for ovoda.nyaregyhaza.hu

Címlap Nyáregyháza Község Hivatalos Honlapja

A képviselő-testület meghatározta, hogy az idei évben mikor valósítja meg a különböző ünnepekhez, eseményekhez kapcsolódó, önkormányzati szervezésű rendezvényeket. Ez alapján a trianoni megemlékezést június 4-én, a 8. Nyáregyháza Fesztivált szeptember 7-én és 8-án, az idősek világnapját és az aradi vértanúk emléknapját október 6-án, a falukarácsonyi ünnepséget pedig december 8-án tartjuk. Tájékoztatás és meghívó lakossági fórumra.

WHAT DOES OVODA.NYAREGYHAZA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of ovoda.nyaregyhaza.hu Mobile Screenshot of ovoda.nyaregyhaza.hu Tablet Screenshot of ovoda.nyaregyhaza.hu

OVODA.NYAREGYHAZA.HU SERVER

Our parsers found that the main root page on ovoda.nyaregyhaza.hu took zero milliseconds to load. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so we consider ovoda.nyaregyhaza.hu not secure.
0 secs
77.78.119.19

We revealed that ovoda.nyaregyhaza.hu is implementing the nginx os.

Bemutatkozunk

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site had the following in the web site, "Uacute;j Albumok a Galériában! Oacute;VODÁNK TÖRTÉNETE." We noticed that the web site stated " Kezdi meg működését az időszakos napköziotthon a jelenlegi Diófasor utcában, mely először csak délig üzemelt 20-25 gyermekkel." It also said " Aacute;llandó napköziotthonos óvoda lett. Próbálkoztak először napközi otthonos óvoda létesítésével felső-Nyáregyházán. Indult be 20 gyermekkel, a Leiden Károly kastélyban."

ANALYZE SIMILAR BUSINESSES

óvodai weboldal keretrendszer

Az okos és hatékony óvodai weboldal keretrendszer megfizethető áron! Ön olyan intézményvezető vagy szülő, aki szerint az óvodájuk számára szükség lenne egy modern, dinamikus, informatív weboldalra, ami könnyen kezelhető? Ha igen, akkor jó helyen jár! Nem szükséges több tíz- vagy százezer forintért weblapot készíttetni és nincs szükség különleges szaktudásra a weboldal szerkesztéséhez és tartalom feltöltéséhez! Az ovoda. A célom az volt az ovoda.

Szabadegyháza - Kincsem Óvoda

Hat óvónő, hat technikai dolgozó és egy karbantartó segíti munkánkat. Logopédus és gyógytestnevelő foglalkozik még gyermekeinkkel. Tornaszobával, kezdetleges étkezővel és fejlesztőcsoporttal rendelkezünk. 2015 Szabadegyháza Minden jog fenntartva.

ovoda.szodliget.hu

Azért látja ezt az oldalt, mert a domain-t még nem kötötték össze tárhely.

Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és A.M.I.

2 helyezés a karácsonyi Angyalgyár programban. 2 helyezés a karácsonyi Angyalgyár programban. Decemberben óvodánk részt vett a Pécsi Vagyonhasznosító Zrt. Angyalgyár elnevezésű jótékonysági akciójában, amelynek fő célja a Karácsonykor egyedül ünneplő betegek, idősek, gyermekek megajándékozása volt. Az idei nevelési évben a Télapó érkezését az óvó.