Köszöntjük weblapunkon

Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

OVERVIEW

The web site iskola.nyaregyhaza.hu presently has a traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have analyzed zero pages inside the web site iskola.nyaregyhaza.hu and found one website referencing iskola.nyaregyhaza.hu.

ISKOLA.NYAREGYHAZA.HU TRAFFIC

The web site iskola.nyaregyhaza.hu is seeing fluctuating quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for iskola.nyaregyhaza.hu

Traffic ranking (by month) for iskola.nyaregyhaza.hu

Traffic ranking by day of the week for iskola.nyaregyhaza.hu

Címlap Nyáregyháza Község Hivatalos Honlapja

A képviselő-testület meghatározta, hogy az idei évben mikor valósítja meg a különböző ünnepekhez, eseményekhez kapcsolódó, önkormányzati szervezésű rendezvényeket. Ez alapján a trianoni megemlékezést június 4-én, a 8. Nyáregyháza Fesztivált szeptember 7-én és 8-án, az idősek világnapját és az aradi vértanúk emléknapját október 6-án, a falukarácsonyi ünnepséget pedig december 8-án tartjuk. Tájékoztatás és meghívó lakossági fórumra.

WHAT DOES ISKOLA.NYAREGYHAZA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of iskola.nyaregyhaza.hu Mobile Screenshot of iskola.nyaregyhaza.hu Tablet Screenshot of iskola.nyaregyhaza.hu

ISKOLA.NYAREGYHAZA.HU SERVER

Our parsers found that the main root page on iskola.nyaregyhaza.hu took five hundred milliseconds to load. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so we consider iskola.nyaregyhaza.hu not secure.
79.172.252.46

We revealed that iskola.nyaregyhaza.hu is implementing the Apache os.

Köszöntjük weblapunkon

Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

PARSED CONTENT

The web site had the following in the web site, "szeptemberétől gyermekük számára étkezési kedvezményt kívánnak igénybe venni,." We noticed that the web site stated " Meglévő határozataik, orvosi szakvéleményük, vagy." It also said " Amennyiben lejárnak, kérjük, frissítsék azokat, ellenkező. Tudjuk biztosítani a kedvezményeket szeptembertől, és az új igazolás elkészültéig kieső időre sem." The header had Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola as the highest ranking optimized keyword.

ANALYZE SIMILAR BUSINESSES

Interaktív eszközök

hu - interaktív tábla és tananyag, dokumentumkamera, szavazórendszer, akkreditált képzés. Hírek az interaktív tábla világából. Számítógépek, nyomtatók, kiegészítők. Iskolai térképek, oktatótablók és földgömbök. Fixi tanulói munkalapok és íróasztali könyöklők. A Qomo Hitevision bemutatója Budapesten.

Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Köszöntjük weblapunkon

Pilisborosjenői Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola. 2097 Pilisborosjenő, Fő út 30. Tánc az erőszak ellen 2015. Tánc az erőszak ellen 2014.

Általános Iskola Pilisszentiván - Kezdõlap

A Mûvészeti Iskolában az alap térítési díj félévre a zenészeknél. 6600 Ft, mely összeg nõhet a tanulmányi eredménytõl függõen, de csökkenhet is, ha valamilyen kedvezmény illeti meg a diákot. A fizetendõ összegekrõl és a kedvezményekrõl a.

Gvadányi József Általános Iskola és Óvoda Hírek, aktualitások

HATÁRTALANUL KIRÁNDULÁS A RÁKÓCZI SZABADSÁGHARC NYOMÁBAN FELVIDÉKEN. A rudabányai Gvadányi József Általános iskola diákjai, a szuhogyi Martinkó András Általános Iskola diákjaival együtt kirándulást tettek 2017. osztályos tanulói a Határtalanul! Az előkészítő időszakban foglalkozások keretében csoportmunka alkalmazásával tan.